Pārlekt uz galveno saturu

Doktorantu veiksmes stāsti

Lāsma LīcītePašreizējā darba vieta: Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte - LBTU (iepriekš Latvijas Lauksaimniecības universitāte - LLU)
Ieņemamais amats: Komunikācijas un mārketinga centra vadītāja, Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes docente
Kā tavu karjeru/personīgo izaugsmi ir mainījis iegūtais doktora grāds? Doktora darba rakstīšana attīsta analītisko un pētniecisko domāšanu, palīdz saskatīt likumsakarības nozarē, sabiedrībā un ekonomikā. Iegūtās prasmes noder ne vien esošajā darbā, pētot mērķauditoriju un izstrādājot atbilstošu mārketinga stratēģiju, bet arī ikdienas dzīvē, jo ir attīstījusies spēja saskatīt likumsakarības. Doktora grāds ir apliecinājums pašdisciplinētībai, pierādījums efektīvai laika plānošanai un analītiskai, stratēģiskai domāšanai, kā arī pievienotā vērtība CV un profesionālajā karjerā.

Dr.oec. Lāsma Līcīte-Ķurbe

 

Andrejs LazdiņšPašreizējā darba vieta: Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte - LBTU (iepriekš Latvijas Lauksaimniecības universitāte - LLU)
Ieņemamais amats: Docents, pētnieks, Domes loceklis Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātē
Kā tavu karjeru/personīgo izaugsmi ir mainījis iegūtais doktora grāds? Vienmēr esmu gribējis apgūt jaunas zināšanas un prasmes. Pirms ieguvu doktora grādu ekonomikā, studēju agronomiju (jaunībā aizrāvos ar bioloģiju, esmu strādājis ZA Botāniskajā dārzā – pētījis apstādījumu ekoloģiju, nodarbojies ar dendroloģiju), pedagoģiju. Jaunu zināšanu apgūšana ir kā zināšanu narkotika, kura nebeidzas arī šodien. Tas, ka varu strādāt LBTU, ir liela uzticēšanās man un liels gods.

 

Dr.oec. Andrejs Lazdiņš